VNG-Congres op 7 en 8 juni 2016

LoopbaanNaPolitiek is er bij!

Op 7 en 8 juni 2016 vindt het 93e Jaarcongres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) plaats in Haarlemmermeer. Evenals de afgelopen jaren, verwachten wij meer dan 2.500 bestuurders (burgemeesters, wethouders en raadsleden en de ambtelijke top). LoopbaanNaPolitiek is er bij; loop eens binnen op onze stand en maak kennis met onze partners en coaches. Zij leggen u graag uit wat LNP voor u kan betekenen!!

In week 21 wordt de papieren congreskrant verzonden naar alle deelnemers. Daarnaast is er tijdens het congres een online editie van de congreskrant. Deze zal live gevuld worden met o.a. verslagen van het plenaire programma, weergaven van de deelcongressen en excursies en natuurlijk een terugblik op de eerste congresdag, de borrel en de feestavond.

Lees HIER onze bijdrage aan de digitale Congreskrant.

Tijdens 7 en 8 juni de live congressite.

Deel dit artikel

Ga snel naar

Programma Post HBO Leergang 2025

Vergroot je kansen op de arbeidsmarkt door te werken aan je persoonlijke ontwikkeling, je competenties en je vaardigheden.

Roeland Doornbosch
Algemeen directeur